kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Targi Pracy dla kobiet
2007/2/26 15:10:00

26 lutego ruszyła druga edycja internetowych Targów Pracy organizowanych przez portal Gazeta.pl. Tym razem motywem przewodnim targów jest „Kobieta w pracy”. Potrwają one do 2 marca.

Te Targi to 35 firm z ponad 3 tysiącami aktualnych ogłoszeń i wszystkie ważne informacje o nich dla osób szukających pracy. Do tego wywiady ze znanymi kobietami, które odniosły sukces zawodowy, między innymi z: Ireną Eris, Manuelą Gretkowską i Joanną Kluzik-Rostkowską.

To także czaty z ekspertami z firm biorących udział w targach, między innymi: Coca-cola, McKinsey, Procter&Gamble i Whirlpool oraz czaty z przedstawicielami akcji społecznej Polska Jest Kobietą i wydawnictwa prawniczego Beck.

To również sekcja artykułów, reportaży i poradników z informacjami na temat szkoleń dla kobiet finansowanych z Unii Europejskiej, kobiecych styli zarządzania i barier przedsiębiorczości kobiet oraz porównaniem sytuacji prawnej kobiet w krajach UE.

Targi Pracy są okazją do zdobycia wiedzy o konkretnych pracodawcach. Codziennie w serwisie targowym będą się odbywać czaty z pracodawcami - będzie można wybadać, kogo szukają pracodawcy i jak się najlepiej zaprezentować w trakcie rekrutacji. A jeżeli czat nie wystarczy - na stoiskach firm znajdą się pełne dane kontaktowe, także adresy GG.Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: praca, targi pracy, zatrudnienie


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»