kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Przedsiębiorcza mama sama
2007/6/10 9:40:00

Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” serdecznie zaprasza mamy samotnie wychowujące dzieci na warsztaty poświęcone pracy nad budowaniem aktywnych, przedsiębiorczych postaw.

Podczas zajęć uczestniczki nauczą się budować poczucie własnej wartości, odkrywać na nowo swoje zdolności, które zapewnią im pracę i dochody, rozszerzą także swoją wiedzę na temat rodzajów umów zawieranych z pracownikami i kontrahentami oraz uzyskają informacje na temat projektu „Nowe kwalifikacje, praca, przedsiębiorczość dla bezrobotnych kobiet”. Planowane są spotkania z psychologiem, trenerem aktywizacji zawodowej, prawnikiem i przedstawicielem Fundacji „Nadzieja”.

Warsztaty będą się odbywać w warszawskiej siedzibie Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia” w dniach 2.07 – 20.07.

Udział warsztatach jest bezpłatny, organizatorzy zapewniają także opiekę nad dziećmi uczestniczek.

Szczegółowe informacje i zapisy na stronie WWW.niebieskalinia.plOprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dochody, niebieska linia, praca, przedsiębiorczość, samotna matka


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»