kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Polka potrafi
2007/6/19 11:10:00

Czy wiesz, że kobiety są zdecydowanie mniej aktywne na rynku pracy niż mężczyźni? Chcąc pomoc Polkom w znalezieniu pracy Avon wyszedł naprzeciw zaistniałej sytuacji z innowacyjną inicjatywą - pierwszymi w Polsce objazdowymi Targami Kariery dla kobiet. Akcja potrwa do lipca.

„Avon to firma, która ma zawsze w centrum uwagi kobietę i jej problemy. Poprzez akcję „Polka potrafi” pragniemy pomóc naszym wspaniałym Paniom znaleźć swoją drogę w rozwoju własnej aktywności zawodowej i samorealizacji. Będziemy w różnych miejscach, będziemy pomagać kobietom i wspierać je w tym, co robią i co zamierzają robić. Nie zapomnimy oczywiście o potrzebach kobiet w zakresie dbania o swoją urodę i zdrowie. Do zobaczenia w Waszym mieście!” -mówi Jacek Dziekoński, Dyrektor Generalny Avon Cosmetics Polska.

W poprzedni weekend akcja odbyła się w Częstochowie. Każda z pań, która odwiedziła targi, mogła dowiedzieć się o możliwościach pracy m.in. w firmie Avon, a także jak założyć własny biznes pobierając darmowe biznesplany z Banku Pomysłów. Oprócz tego na scenie odbywały się liczne konkursy, zarówno dla pań jak i dla dzieci. Kto tylko chciał mógł nieodpłatnie poradzić się specjalistów do spraw żywienia jak skonstruować optymalny jadłospis oraz spróbować jogurtów Activii.

Podajemy terminy i miejsca następnych imprez tej akcji:
18.06 - Bielsko-Biała – Plac Wojska Polskiego
19.06 - Leszno – Rynek
20.06 - Kalisz - Rynek
21.06 - Konin - Galeria nad jeziorem, ul. Paderewskiego 8
22.06 - Gniezno - Rynek
23.06 - weekend - Poznań
24.06 - weekend - Poznań
26.06 - Dzierżoniów
27.06 - Wałbrzych
28.06 - Jawor - Rynek
29.06 - Bolesławiec
30.06 - weekend - Zielona Góra - Tesco, ul. Energetyków 2a
01.07 - weekend - Zielona Góra - Tesco, ul. Energetyków 2aOprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Polka, Polki, avon, kariera, praca, zatrudnienie


 


 


 

Niezwykle aromatyczny, bogaty smakowo tort zadowoli zarówno miłośników klasycznych ciast jak i nie przepadających za słodkimi ciężkimi wypiekami.»